BIO


Kamila Krawczyk, 17 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku która okazała się eksplozją talentów a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki.

Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków.

Kamila pracuje na nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records (www.ntnrec.pl). Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem ww. duetu producenckiego opowiadającym o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi.
Singiel został bardzo dobrze przyjęty przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga a także wiele innych. Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilkanascie koncertów w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej “Zwariowałam Tour” oraz udział w 58 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu a także nagrany materiał na całą płytę.
Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii. Zapraszamy do słuchania i sprawdzenia nas na żywo 🙂 Ponadto już 02.10.2021 r. będzie miała miejsce premiera kolejnego, trzeciego singla Kamili. Czekajcie na nowości. Zapraszamy do słuchania i śledzenia na FB, Instagram, Spotify…

Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii. Zapraszamy do słuchania i sprawdzenia nas na żywo 🙂

Aktualnie Kamila wraz ze swoim zespołem gra trasę koncertową pn. “Zwariowałam Tour” i nagrywa nowe single. Czekajcie na nowości.

Zapraszamy do słuchania i śledzenia na FB, Instagram, Spotify…